Ben Bildim - Gerçek Zamanlı Bilgi Yarışması

Android için geliştirdiğimiz Ben Bildim oyunu test edilmeyi bekliyor !...

Seçtiğiniz kategoride; arkadaşlarınızla yada rastgele bir oyuncuyla eş zamanlı bilginizi kapıştırın. 

 

Uzun zamandır sesimin çıkmayışının sebebi; sürekli öğrenmek istediğim fakat zaman bulamadığım JAVA dilini öğrenmemden kaynaklı. Sadece java ile de kalmadım biraz nodejs, biraz da web servisler olsun kurcalayıp durdum.

Java dilini bir kaç kez öğrenmeye kalkmıştım, bu aşamalarda syntax'a bakmakla kalmıştım. Her programlama dili birbirine çok yakın olduğu için bir arkadaşın problemini yada uygulama düzenlemeyi rahatça halledebiliyordum. Fakat sıfırdan istediğim uygulamayı nasıl yazacağımı bilmiyordum.

Bir dil en hızlı şekilde nasıl öğrenilir?

Not defteri, hesap makinesi yazmayarak. Kendinize günümüz standartlarında bir uygulama belirleyin ve yazmaya başlayın. Her aşamayı internette araştırarak direk olaya dahil olun. Tabi bu daha önce en az bir programlama diline hakim olanlar için geçerli.

 

Neyse konuyu çok uzatmadan oyunu anlatayım:

Oyun oldukça basit soruya ne kadar çabuk doğru cevap verirseniz o kadar fazla puan alırsınız. Daha da fazla bilgi için buraya tıklayın.

Şu anda kullanıcı sayısı çok olmadığından dolayı bu ne saçma bir şey diyebilirsiniz. Arkadaşınıza da yükleyin ikiniz kapışın yada bana istek gönderin. :)

Kendinize iyi bakın :)


Kategoriler: İnceleme